Weby pro malé
podnikatele

Obchod

Web v prémiové kvalitě do
24h od 3500 Kč bez DPH.

Pro začínající živnostníky a malé firmy jsme navrhli jednoduché mini weby. Stačí jen doplnit kontaktní údaje, pár fotek a váš nový web je na světě. To vše již za pár minut a za nejnižší cenu na trhu.

Vyberte si šablonu, vložte vlastní fotky, text a máte hotovo.

Vaší fantazii se meze nekladou. Vyberte si již hotový web, který disponuje velmi jednoduchým administračním systémem, kde si sami změníte fotografie, texty, ikonky nebo logo. Připravili jsme pro Vás reálné ukázky, které jsme tématicky naplnili obsahem pro vaši lepší inspiraci. To však neznamená, že šablona webu pro ubytování, nemůže být naplněna obsahem pro váš autoservis. Každý web si můžete naplnit dle představ. Udělejte něco pro sebe již dnes. Buďte vidět, buďte online. Bez poplatků a pronájmů.

Ubytování

Ať už vlastníte malý penzion či hotel, nebo pronajímáte chatu, s touto šablonou zaujmete potenciální hosty a představíte služby.

Osobní

Pokud jste trenér, trenérka, kouč, nebo učitel, jistě oceníte možnost nabírat klienty rychleji a efektivněji. Buďte profík.

Porfolio

Pro všechny umělce, designéry, fotografy nebo grafiky, kteří potřebují ukázat svou práci a osobitý přístup čistou formou.

Řemeslo

Řemeslo je krásná věc a když se umí, je třeba to ukázat všem potenciálním zákazníkům. Zažehněte jiskru originality.

Produkt

Moderní design, který skvěle odprezentuje Váš jedinečný produkt či výrobek pro Vaše zákazníky. 

Vlastní výroba

Rozjíždíte vlastní pekárnu, kavárnu, nebo pečete dorty či cukroví? Na všechny vaše dobroty láká tato šablona.

Jak to funguje

Jsme digitální agentura sídlící v Praze s více než 12 lety zkušeností z oboru marketingu, grafiky a tvorby webů. Mezi naše klienty patří známe tuzemské společnosti. Každý web je navržen s maximálním citem pro moderní responzivní design a funkčnost pro všechny typy počítačů, mobilů a tabletů.

Pokud jste již vlastníkem domény, na které budete chtít spustit Váš nový web, je třeba tuto skutečnost uvést v objednávce. Budeme Vás kontaktovat ohledně předání přístupových údajů k doméně, kam bude web umístěn.

Pokud nemáte vlastní doménu, na které web poběží, nevadí. Registraci domény a webhostingu u doménového registrátora a kompletní zprovoznění za Vás vyřídíme automaticky my. V objednávce pouze uvedete název domény Vašeho budoucího webu (www adresu).

Ano, naše ceny za uvedené weby jsou konečné. Máte však možnost přiobjednat příplatkové služby, jako například individuální úpravy nad rámec uvedené ceny. Neplatíte nám již nic navíc. Každý rok je však třeba uhradit registraci www domény a webhosting (server kde web běží) doménovému registrátorovi. Tato platba probíhá jednou za 12 měsíců a vyjde na 1400 Kč bez DPH . Web Vás tedy reálně stojí pouze 116 Kč za měsíc. Tuto platbu musí hradit každý člověk nebo firma, která dnes provozuje webové stránky. Je tedy na Vás, zda-li budete hradit ročně platbu nám, nebo si zařídíte doménu a webhosting jinde a platbu budete hradit někomu jinému. Tak jako tak, za samotný web nám již nic neplatíte. Poplatek za doménu musí hradit každý, aby si udržel svou unikátní www adresu.

Ano, je to možné. V rámci webu máte možnost skrze administrační systém měnit fotografie a texty po vlastní ose. Není pouze možné měnit strukturu a design webu. Měníte tedy pouze fotky a texty přesně v místech, kde jsou umístěné. To je nejbezpečnější způsob, jak si vlastní chybou nerozhodit design a layout vlastního webu a nenapáchat žádné škody. Šablonu webu vybírejte pečlivě tak, aby Vám vzhled vyhovoval.

Pokud jste s webem spokojení a rádi byste jej do budoucna dále rozšiřovali o nové sekce, formuláře a jiné funkční prvky, je to možné. Stačí nás pouze kontaktovat na náš email a my s Vámi probereme a naceníme potřebné kroky.

Jste na správné adrese, naše agentura se zabývá kompletním firemním brandingem na míru. Jsme proto schopni vytvořit poutavou, moderní vizuální identitu Vaší osoby nebo společnosti. Patří sem veškeré tiskoviny jako jsou vizitky, firemní desky, letáky, pozvánky, plakáty, produktové obaly, billboardy, bannery, tašky, polepy vozů a další. Zároveň Vám obrandujeme také Vaše sociální sítě a zajistíme také online reklamní kampaně na vyhledavačích, facebooku a instagramu.

Web spustíme v pracovních dnech PO-PÁ do 24h od přijetí Vaší platby, kdy Vám zašleme také přístupy do administrace webu. Návod jak web spravovat najdete po přihlášení. Pokud máte vlastní webhosting u vlastního doménového registrátora z minulosti, může se tato doba prodloužit na základě doby dodání potřebných přístupových údajů z Vaší strany.

Kontakt

Sídlo a fakturační adresa:

Amazual Media s.r.o.
Dragounská 5
102 00 Praha 10
IČ: 08455384
DIČ: CZ08455384

Společnost zapsána u obchodního rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce 319002.

Vaše údaje ani zprávu s nikým nesdílíme. Žádná data nebudou poskytnuta třetím stranám.
Ochrana osobních údajů