inovativní outsourcing

ČLENSTVÍ PRO FIRMY

Výstupy tak rychle a kvalitně, že nebudete potřebovat zaměstnance a ještě ušetříte.

Image by Amazual

PROČ ČLENSTVÍ OD AMAZUAL

Získejte externí digitální agenturu za fixní cenu každý měsíc, kdykoliv po ruce.

Inovativní způsob spolupráce. Vše bez závazků. Členství můžete ukončit kdykoliv.*

* Členství je hrazeno dopředu na nadcházející měsíc. Zrušeno je vždy ke 30.dni aktuálního měsíce. Po zrušení členství jsou další práce účtovány dle hodinové taxy, nebo předem naceněny.

01 / Fixní měsíční platba

Už vás nečekají žádná nemilá překvapení a vícenáklady! Platíte každý měsíc fixní platbu, stejně jako u zaměstnanců výplatu, jen po Vás nebudeme chtít benefity, dovolené a nemocenskou.

02 / Opravdu expresní dodání

Klienty, kteří hradí fixní měsíční členství řešíme přednostně a mají veškerou grafickou tvorbu, vývoj webu, konzultace a podporu v ceně. Ušetříte tak další čas a peníze.

03 / Unikátní a vše vaše

Veškeré webové a grafické výstupy vytvořené speciálně pro vás, jsou vždy 100% vaše. Neřešíte licence ani žádné skryté poplatky v budoucnu.

Vítejte mezi námi

Výhody členství

PROČ PLATIT ČLENSTVÍ

Fixní platba bez řešení objemu prací

Členství dáte do nákladů a odečtete si DPH

Neplatíte HR a nehledáte zaměstnance

Nejvyšší kvalita výstupů a osobní přístup

Na vše od nás máte záruku 1 rok

Úkoly od členů řešíme přednostně

Žádné nečekané vícenáklady

JAK FUNGUJE ČLENSTVÍ

Bez závazků - ukončete kdykoliv

Vlastní portál pro zadávání a sledování

Žádné licence, vše je 100% vaše

Zadáváte úkoly neomezeně

Reakce na zadání do 2 hodin

Doba dodání průměrně 24 hodin

V ceně tvorba webů i grafické práce bez limitů

Aktuálně volná kapacita Za 48h nově členy 2 klienti

Buďte inovativní a zkuste členství

Připojte se k desítkám spokojených klientů každý měsíc.

Typy měsíčního členství

0

Design Package. Možnost zadat jeden aktivní úkol. Po jeho dokončení lze zadat další. Cena je bez DPH.

Co je zahrnuto v ceně

Jedno aktivní zadání

Doba reakce do 3h, dodání 48h

Neomezené úpravy

Grafický design - tvorba firemní identity

Grafický design - Online & print materiály

Bez závazků - ukončení kdykoliv

Vlastní cloud úložiště 50GB

Zadávací portál pro 2 členů týmu

0

Design & Website Package. Možnost zadat jeden aktivní úkol. Po jeho dokončení lze zadat další. Cena je bez DPH.

Co je zahrnuto v ceně

Jedno aktivní zadání

Doba reakce do 2h, dodání 24h

Neomezené úpravy

Grafický design i tvorba webů

Bez závazků - ukončení kdykoliv

Vlastní cloud úložiště 100GB

Zadávací portál pro 5 členů týmu

Záruka na funkčnost 1 rok

Servis a úpravy webu

Online call 1x týdně

0

Design & Website Package. Možnost zadat dva aktivní úkoly naráz – dodáváme 2x více práce. Po jejich dokončení lze zadat další. Cena je bez DPH.

Co je zahrnuto v ceně

Dvě aktivní zadání

Doba reakce do 1h, dodání 24h

Neomezené úpravy

Grafický design i tvorba webů

Bez závazků - ukončení kdykoliv

Záruka na funkčnost 1 rok

Servis a úpravy webu

Online call nebo osobní meeting 1x týdně

Zadávací portál pro 10 členů týmu

Vlastní cloud úložiště 500GB

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázky ke členství

Jednoduchá odpověď! Ušetříte mnoho peněz a času. V rámci marketingu pokryjeme hned několik zaměstnaneckých senior pozic. Plat jen jedné z nich se pohybuje běžně mezi 70-100tis. Kč za měsíc + odvody státu a případné benefity. U nás získáváte Seniora z oblasti grafického designu, seniora z oblasti webdesignu, webového programátora, project managera i účetního. Všichni se postaráme o hladký průběh vašich projektů. Navíc máte možnost vyzkoušet třeba jen na měsíc a případně zrušit. Zároveň máte na vše záruku 1 rok a kompletní servis v ceně.

Jakmile se stanete členem, vytvoříme Vám speciální přístup do našeho klientského portálu, kde můžete začít zadávat úkoly a sledovat jejich průběh, případně je rušit či měnit důležitost. Můžete zadat kolik úkolů chcete, ale odbavovány budou postupně – tedy jeden po jednom. Jakmile se jeden dořeší, okamžitě začínáme řešit další.

Náš reakční průměr na zadání je do několika hodin, často obratem. Kompletní vyhotovení pak mezi 24-48h. Záleží také na tom, jak dlouho si budeme vyjasňovat konkrétní zadání před jeho započetím. Více komplexní zadání pak mohou trvat déle, ale to si ujasníme předem.

Žádný chaos nečekejte, Vaše zadání budete řešit vždy s jedním člověkem – přímo s jednatelem a šéfem marketingu našeho studia. Jsme malé studio, které se soustředí na kvalitu a rychlost. V tom jsme našli mezeru na trhu. Raději budeme mít o pár klientů méně, než aby zmatkem a čekáním na dodání trpěli všichni. Naše zkušenosti jsou multi-disciplinární a získáte u nás multi-oborový marketingový záběr. Analyzujeme problémy a navrhujeme efektivní  i zábavná řešení. Nezískáte pouze přiděleného “juniora”, kterého budete muset vodit za ručičku. Interně na vašich materiálech bude pracovat designer a programátor s více než 10 lety zkušeností v oboru, kteří si prošli stovkami projektů pro malé i nadnárodní společnosti. Na komplexní tiskové práce, výrobu a instalace spolupracujeme s našimi partnery.

Naše studio využívá kompletní balík od přední a největší společnosti na světě na vývoj grafických materiálů – Adobe. Dostanete tak podklady v rastrových a vektorových formátech, u kterých máte jistotu, že s nimi bude moci pracovat 99% dalších agentur či výrobců i po tom, co službu u nás přerušíte.

Pro maximální přehlednost a transparentnost vše řešíme v našem vlastním klientském portálu, který je velmi jednoduchý a přehledný. Tam zadáváte úkoly, sledujete průběh a máte k dispozici zdarma cloudové úložiště, kam vám budeme nahrávat všechny aktuální materiály pro Vaše použití, které lze komentovat a schvalovat – a to i přes mobil na cestách. Vše na jednom místě. Chaos po emailech nečekejte, tam Vám budou chodit pouze notifikace, pokud v portálu někdo provede změnu. Volat si budeme přes Google Meet, telefon, nebo osobně (dle balíčku).

Určitě ano. Je třeba vědět, že členství nepokrývá zejména služby, kde probíhají platby třetím stranám, zejména např: Reklama na sociálních sítích a vyhledavačích. Obecně PPC reklamní kampaně. Dále také rozsáhlé vícestránkové tiskové materiály, jako jsou: Knihy, magazíny, prezentace nebo animace a střih videí. Podobná zadání řešíme dle konkrétní podoby a naceníme dopředu.

Máme řešení! Vaše členství stále běží a stále musíme myslet na to, že pro vás musíme mít rezervovanou kapacitu – kdykoliv může zadání od vás přijít. Nicméně, kdykoliv v aktuálním měsící můžete členství přerušit – bude ukončeno ke 30. dni v měsící. Bohužel žádné peníze Vám z důvodu rezervace kapacit nevrátíme, ale následující měsíc již obnova platby z naší strany nepřijde. Vrátit se můžete kdykoliv, třeba za pár měsíců, až budete mít zase práce dost.

CTÍME VLASTNÍ HODNOTY
Usilujeme o transparentnost, efektivní, avšak přátelskou spolupráci, držíme slovo. Z naší profese se rodí výstupy zanechávající dlouhotrvající dojem. Oboustranně lidský přístup stavíme nad profit.

co získáte v členství navíc

Navýšení hodnoty firmy a získání kompetitivní výhody skrze silný firemní web a branding.

01 / Jedinečné weby na míru

Při navrhování designu webu, nebo jeho vývoji nikdy nepoužíváme levné, zakoupené šablony od třetích stran, ani nepoužíváme platformy, které Vás budou stát další měsíční náklady. Máte jistotu, že jsme poznali Vaše podnikání a víme co Vaši klienti hledají a chtějí. Váš web je jedinečný, bezpečný a opravdu Váš.

02 / Snadné úpravy a aktualizace

Weby stavíme na světově uznávaném CMS systému posílený o náš vlastní kód, vlastní pluginy, vlastní zabezpečení a platformu pro správu obsahu. Máte tak možnost si mnoho obsahu spravovat sami bez dalších nákladů na provoz a úpravy.

03 / Vychytaný klientský portál

Jako náš klient získáte ZDARMA přístup do vlastního klientského portálu s Vaším firemním brandingem, který slouží jako neomezené Cloudové úložiště, kde od nás budete mít stále dostupné grafické podklady, aktuální loga, fotografie a další. Navíc v portálu transparentně zadáváte úkoly a sledujete jejich průběh a schvalujete výstupy od nás. Máte tu také přednostní podporu v podobě online chatu, kde reagujeme na Vaše dotazy a úkoly. Portál je dostupný jak pro PC tak mobily.

04 / Zaměřeno na výkon

Každý web je navrhován včetně responzivní verze pro mobilní zařízení a optimalizován z pohledu SEO pro vyhledavače a pro optimální výkon načítání. Užíváme integrované fonty, lazy loading, minifikaci CSS, pokročilé cachování, automatickou optimalizaci nahrávaných souborů, recaptcha antispam, branding administračního prostředí, pokročilá zabezpeční  a další skryté funkce.

05 / Bezstarostná podpora

Až jeden rok od dodání webu, poskytujeme zdarma opravy chyb a aktualizace, pokud se nějaké vůbec najdou. Web rozvíjíme a aktualizujeme i po záruční době za dohodnutou taxu.

06 / Partner pro komplexní marketing

Vytvořením webových stránek nebo eshopu pro Vaši firmu naše služby nekončí. Pokud hledáte partnera na komplexní propagaci firmy, právě jste ho našli. Umíme vás zviditelnít přes PPC reklamu na vyhledavačích, nebo sociálních sítích. Vaše zákazníky umíme zaujmout, sledovat, zpětně oslovovat a vše přehledně reportovat. Umíme navrhnout úžasnou firemní identitu, logo či brand manuál a z nich pro vás tvořit jedinečné propagační tiskoviny a také je vyrobit.

Máte zájem o členství? Napište nám a my Vás posuneme na jiný level!

Vstup do portálu pro klienty: