VIZUÁLNÍ IDENTITA

Vytváříme perfektní balanc mezi vizuální přitažlivostí a logikou ohraničenou pravidly tak, abychom maximalizovali pozitivní zájem a dopad na Vaše podnikání.

Image by Amazual

PROČ IDENTITU OD AMAZUAL

Firemní identita od nás přináší pozitivní změnu, zvyšuje hodnotu vaší společnosti a přispívá k její organizaci, aby se pohybovala kupředu ještě rychleji a efektivněji.

01 / Získáváme konkurenční výhody

Profesionální firemní identita přitahuje pozornost potenciálních zákazníků a činí vaši firmu preferovanou volbou. Maximalizujeme zájem a pozitivní dopady prostřednictvím promyšlených vizuálních principů, které užívají největší světové značky jak v online světě, tak u tiskových propagačních materiálů. 

02 / Podněcujeme vnímání značky

Dobře definovaná a konzistentní značka přináší důvěryhodnost, spolehlivost, a odborné znalosti. Pozitivně ovlivňuje loajalitu zákazníka napříč reálným i digitálním světem, což nakonec vede k růstu Vašeho podnikání.

03 / Vystupujeme z řady

Usilujeme především o jasnou message značky, abychom vyjádřili, na čem jí opravdu záleží. Dodáváme značkám skrze komplexní identitu osobitý charakter nesoucí základní firemní hodnoty a jasně definujeme kdo jste a co děláte. Vše zabaleno do nezapomenutelného nadčasového designu, který Vás odliší a přitáhne pozornost.

IDENTITA MUSÍ BUDIT EMOCE
Značky vyprávějící příběh

Tvorba firemní značky

v čem vás posuneme

Kreativní směr značky

Vizuální komunikace

Logo design a manuál

Manuál celé značky

Rebranding značky

Stacionární a tiskový design

Digitální assety pro práci se značkou

Užíváme metodický a strategický přístup pro vytvoření vysoce estetické a funkční firemní identity, která posune vaše podnikání.

01 /

Shromažďování a analýza

Shromažďování informací o historii, fungování a hodnotách vaší společnosti, Vašich vizích, cílech a snaha maximálně porozumět Vám a potřebám Vašich klientů.

02 /

Kreativní směr a moodboardy

Kombinací designových referencí a na míru vytvořených nápadů vytvoříme 2 kreativní moodboardy, ze kterých společně vybereme vizuální směr Vaší značky.

03 /

Položení základů pro novou značku

Dle vybraného vizuálního směru pokračujeme v práci na základních aktivech nové firemní značky, jako je logo, paleta barev, typografie, barevné varianty loga a další.

04 /

Dodání a implementace

Dokončíme a dodáme celkový systém designu tzv. manuál značky a předáme veškeré potřebné grafické assety pro kontinuální implementaci a práci s novou firemní identitou v reálném nasazení.

CTÍME VLASTNÍ HODNOTY
Usilujeme o transparentnost, efektivní, avšak přátelskou spolupráci, držíme slovo. Z naší profese se rodí značky zanechávající dlouhotrvající dojem. Oboustranně lidský přístup stavíme nad profit.

Výhody firemní identity od Amazual

Vyznáváme jednoduchost, avšak v sofistikované formě. Tvoříme značky méně komplikované a více propojující.

01 / Strategický přístup

Aplikujeme náš systematický proces, který propojuje vizuální a komunikační prvky celé firemní identity s hlubšími hodnotami a cíli Vaší firmy. Mezi ty patří např.: vize a cíle, trh a cílová skupina, diferenciace od konkurence,  strategie komunikace, tone of voice, udržitelnost, kultura firmy, nebo budoucí rozvoj.

02 / Kvalita nad kvantitu

Zaměřujeme se na základní podstatu designu a jeho ověřených funkčních principů. Soustředíme se na nejmenší detaily a kvalitu namísto kvantity. Ta je nejen v oblasti designu klíčovým aspektem, který pozitivně ovlivňuje výsledek, udržitelnost a vnímání celé značky. Proto v rámci našeho procesu návrhu společně nacházíme nejprve kreativní směr skrze moodboardy a poté dodáváme pouze jeden jedinečný konečný návrh firemní identity, který se opírá o silné principy a hodnoty Vaší společnosti.  

03 / Vychytaný klientský portál

Jako náš klient získáte ZDARMA přístup do vlastního klientského portálu s Vaším firemním brandingem, který slouží jako neomezené Cloudové úložiště, kde od nás budete mít stále dostupné grafické podklady, aktuální loga, fotografie a další. Navíc v portálu transparentně zadáváte úkoly a sledujete jejich průběh a schvalujete výstupy od nás. Máte tu také přednostní podporu v podobě online chatu, kde reagujeme na Vaše dotazy a úkoly. Portál je dostupný jak pro PC tak mobily.

04 / Blízká spolupráce

Každý náš projekt získává absolutní míru pozornosti. Osobně se Vám věnuje expert s prokázanými zkušenostmi v oboru a praxí minimálně 10 let. Vybíráme si s kým chceme spolupracovat a komu dokážeme přinést reálnou hodnotu do podnikání. Stáváme se Vaším přítelem a partnerem na kterého je maximální spoleh. Váš úspěch je zároveň náš úspěch. Naším cílem je budovat dlouhotrvající vztahy na profesionální úrovni. Oboustranně lidský přístup stavíme nad profit.

05 / Bezstarostná podpora

Jsme partnerem do Vašeho podnikání. Po dodání nové firemní identity, s Vámi nadále spolupracujeme, rozvíjíme a vytváříme navazující komunikaci a kompletně se staráme o prezentaci Vaší společnosti napříč digitálním světem, nebo tím reálným prostřednictvím tiskovin a propagačních materiálů, merchandisingu a dalších.

06 / Partner pro komplexní marketing

Vytvořením firemní identity, loga a brandingu pro Vaši firmu naše služby nekončí. Pokud hledáte partnera na komplexní propagaci firmy, právě jste ho našli. Umíme pro Vás vyrobit stejně úžasné webové stránky nebo eshop. Zviditelnít Vás přes PPC reklamu na vyhledavačích, nebo sociálních sítích. Vaše zákazníky umíme zaujmout, sledovat, zpětně oslovovat a vše přehledně reportovat. Umíme nejen navrhnout úžasnou firemní identitu, ale tvořit z ní jedinečné propagační materiály a také je vyrobit. Full servis služby na jednom místě.

Rádi byste povýšili Vaši firemní identitu na novou úroveň?

Vstup do portálu pro klienty:

SLEVA 15%

Vyzvedněte si slevu na Váš nový web.

Tuto slevu můžete využít až 3 měsíců od jejího přijetí na Váš email.

Slevu Vám zašleme obratem.