FIREMNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Vytváříme firemní weby tak, aby se staly jedním z nejcennějších marketingových aktiv společnosti.

Image by Amazual

PROČ WEB OD AMAZUAL

Váš web by měl umožnit snadný přístup k informacím, zajistit vám důvěryhodnost a podněcovat zákazníky chtít vás oslovit.

01 / Generujeme zájem

Firemní web zpracovaný na vysoké úrovni Vám může pomoci spojit se s vašimi návštěvníky na hlubší úrovni, vytvořit během pár minut vztah a získat si je na svou stranu tak, aby se s Vámi chtěli sami spojit.

02 / Demonstrujeme důvěryhodnost

Váš web je platformou číslo jedna, která musí prokazovat znalosti v oboru, důvěryhodnost, poskytovat sociální důkaz a efektivně sdělit své jedinečné hodnoty a přínos.

03 / Vystupujeme z řady

Funkčnost, design a interakce s uživatelem mohou být jasnými odlišiteli a společně vytvoří nezapomenutelný první dojem, který uděláte pouze jednou. Nepoužíváme levné šablony třetích stran, které jen naplníme textem a fotkami. Každý web od nás je jedinečný podle toho, v čem podnikáte a o co usilujete.

NEZAPOMENUTELNÁ ZKUŠENOST
Weby vyprávějící příběh

Náš proces

WEBDESIGN PROCES

Obsahová architektura

Vizuální hiearchie

Design uživatelského prostředí

Design uživatelské zkušenosti

Design interakcí

Fotografické retuše

Generativní umělá inteligence

WEBDEVELOPMENT PROCES

Vývoj front-endu

Implementace CMS systému

Branding a zabezpečení CMS

Vývoj responzivní verze

Optimalizace výkonu a SEO

Uživatelské testování a analýza

Migrace a spuštění webu

Užíváme metodický a strategický přístup pro vytvoření vysoce výkonného webu, který bude sloužit mnoho let

01 /

Shromažďování a analýza

Shromažďování informací o historii, fungování a hodnotách vaší společnosti, Vašich vizích, cílech a snaha maximálně porozumět Vám a potřebám Vašich klientů.

02 /

Práce s identitou a návrh UI

Design návrh celého vašeho webu. Vytvoření online demo verze webu zaměřeného na logickou strukturu, obsah a design.

03 /

Development a CMS integrace

Po design návrhu integrujeme CMS platformu pro snadnou správu obsahu webu naprogramovanou a zabezpečenou s ohledem na vaše potřeby.

04 /

Testování, analýza a publikování

Pečlivě kontrolujeme každý aspekt kvality webových stránek, jako je obsah, rychlost, odkazy, interakce, responzivita a další. Schváleno? Spouštíme.

CTÍME VLASTNÍ HODNOTY
Usilujeme o transparentnost, efektivní, avšak přátelskou spolupráci, držíme slovo. Z naší profese se rodí weby zanechávající dlouhotrvající dojem. Oboustranně lidský přístup stavíme nad profit.

Výhody webu od Amazual

Výhody k nezaplacení. Navýšení hodnoty a získání kompetitivní výhody skrze silný firemní web a branding.

01 / Jedinečné weby na míru

Při navrhování designu webu, nebo jeho vývoji nikdy nepoužíváme levné, zakoupené šablony od třetích stran, ani nepoužíváme platformy, které Vás budou stát další měsíční náklady. Máte jistotu, že jsme poznali Vaše podnikání a víme co Vaši klienti hledají a chtějí. Váš web je jedinečný, bezpečný a opravdu Váš.

02 / Snadné úpravy a aktualizace

Weby stavíme na světově uznávaném CMS systému posílený o náš vlastní kód, vlastní pluginy, vlastní zabezpečení a platformu pro správu obsahu. Máte tak možnost si mnoho obsahu spravovat sami bez dalších nákladů na provoz a úpravy.

03 / Vychytaný klientský portál

Jako náš klient získáte ZDARMA přístup do vlastního klientského portálu s Vaším firemním brandingem, který slouží jako neomezené Cloudové úložiště, kde od nás budete mít stále dostupné grafické podklady, aktuální loga, fotografie a další. Navíc v portálu transparentně zadáváte úkoly a sledujete jejich průběh a schvalujete výstupy od nás. Máte tu také přednostní podporu v podobě online chatu, kde reagujeme na Vaše dotazy a úkoly. Portál je dostupný jak pro PC tak mobily.

04 / Zaměřeno na výkon

Každý web je navrhován včetně responzivní verze pro mobilní zařízení a optimalizován z pohledu SEO pro vyhledavače a pro optimální výkon načítání. Užíváme integrované fonty, lazy loading, minifikaci CSS, pokročilé cachování, automatickou optimalizaci nahrávaných souborů, recaptcha antispam, branding administračního prostředí, pokročilá zabezpeční  a další skryté funkce.

05 / Bezstarostná podpora

Až jeden rok od dodání webu, poskytujeme zdarma opravy chyb a aktualizace, pokud se nějaké vůbec najdou. Web rozvíjíme a aktualizujeme i po záruční době za dohodnutou taxu.

06 / Partner pro komplexní marketing

Vytvořením webových stránek nebo eshopu pro Vaši firmu naše služby nekončí. Pokud hledáte partnera na komplexní propagaci firmy, právě jste ho našli. Umíme vás zviditelnít přes PPC reklamu na vyhledavačích, nebo sociálních sítích. Vaše zákazníky umíme zaujmout, sledovat, zpětně oslovovat a vše přehledně reportovat. Umíme navrhnout úžasnou firemní identitu, logo či brand manuál a z nich pro vás tvořit jedinečné propagační tiskoviny a také je vyrobit.

Rádi byste povýšili Vaši online prezentaci na novou úroveň?

Vstup do portálu pro klienty:

SLEVA 15%

Vyzvedněte si slevu na Váš nový web!

Tuto slevu můžete využít až 6 měsíců od jejího přijetí na Váš email.

Slevu Vám zašleme obratem.